شرایط پرداخت در محل کالا

شرایط پرداخت در محل فروشگاه آنلاین پاساژ

 

فروشگاه اینترنتی آنلاین پاساژ جهت رفاه حال مشتریان گرامی تحت شرایطی امکان پرداخت در محل کالاها (پرداخت مبلغ فاکتور هنگام تحویل کالا) را برای تمام شهرها و روستاهای کشور فعال نموده است، تا از این راه عزیزانی که تمایل دارند هنگام دریافت کالا وجه آن را بپردازند نیز بتوانند از مزایای خرید اینترنتی و غیر حضوری بهرمند شوند.

شرایط خرید:

وزن کالا: وزن کالای خریداری شده می بایست کمتر از 4 کیلوگرم باشد. (به دلیل شرایط تعیین شده از طرف شرکت پست جمهوری اسلامی ایران)

اندازه کالا: اندازه بسته بندی کالا باید کمتر از 20 سانتیمتر مربع باشد (20X20X20 سانتیمتر) به دلیل شرایط لجستیکی مامور توزیع کننده مرسولات

قیمت کالا: قیمت کالای مد نظر باید کمتر از 1.500.000 تومان (یک میلیون پانصد هزار تومان) باشد. (به دلیل تسویه دیر هنگام و گاها چند ماهه از طرف شرکت پست جمهوری اسلامی ایران)

زمان تحویل: زمان تحویل مرسولات در صورت انتخاب گزینه پرداخت در محل از زمان ثبت سفارش برای شهر تهران 8-9 روز کاری و برای شهرستان ها 10-12 روز کاری خواهد بود.

نحوه ثبت سفارش:

پس از ثبت نام و اضافه کردن کالا به سبد خرید و سپس صدور فاکتور از پرداخت اجتناب کنید و با شماره 02191302428 بخش فروش و پشتیبانی آنلاین پاساژ تماس بگیرید. خریدار محترم می بایست با توجه به مبلغ فاکتور به اضافه هزینه های رفت و برگشت (در صورت لغو سفارش)، 25% از مبلغ کل را به عنوان بیعانه پرداخت نمایید. (به صورت کارت به کارت). سپس کالای مورد نظر شما خریدار محترم جهت تسویه مانده به همراه فاکتور به شرکت پست تحویل داده خواهد شد و 75% مانده مبلغ را درب منزل پرداخت نمایید.

شرایط تحویل کالا:

خریدار محترم لطفا به این نکته توجه بفرمایید که هنگام دریافت مرسوله خود از مامور پست میبایست در حضور مامور، بسته بندی کالا را باز نمونده و از صحت و سالم بودن کالای خریداری شده اطمینان حاصل فرمایید. در غیر این صورت امکان بازگشت کالا و استفاده از گارانتی 10 روزه آنلاین پاساژ وجود ندارد.

تیم پشتیبانی و فروش آنلاین پاساژ