شرایط مرجوعی کالا در فروشگاه اینترنتی آنلاین پاساژ

فروشگاه اینترنتی آنلاین پاساژ رابط شما و فروشندگان در سراسر کشور

 

با خیال آسوده پرداخت کنید، آنلاین پاساژ خرید شما را تضمین می کند و پس از دریافت کالا توسط خریدار، مبلغ پرداختی شما را به حساب فروشندگان واریز می نماید. فروشندگان موظف هستند، کالاها را قبل از ارسال چک کنند و حتما از محصولات عکس و یا در مواردی فیلم تهیه نمایند و تصاویر را نزد آنلاین پاساژ قرار دهند، بدین صورت آنلاین پاساژ اصالت کالا و همچنین سالم بودن مرسولات قبل از ارسال را تایید می کند. دقت بفرمایید بعضی از کالاها نظیر انواع موبایل، لوازم شخصی برقی مثل ریش تراش، بعضی لوازم خانگی و غیره می بایست به صورت پلمپ کارخانه ارسال شوند و نباید قبل از ارسال توسط فروشنده باز شود اما کالاهایی که دارای پلمپ کارخانه نیستند حتما قبل از ارسال باز شده و از دستگاه اصلی تصویر برداری می شود. تا در صورت دریافت کالا به صورت ضربه دیده از ایجاد مشکل برای خریدار و فروشنده اجتناب شود.

بازگرداندن کالا در آنلاین پاساژ چگونه است؟

گارانتی کالاها شامل چه مواردی می‏‌شود؟ چطور میتوانم از خدمات گارانتی استفاده کنم؟

به این دلیل که گارانتی شرکت‏‌های مختلف بر اساس نوع کالا متفاوت است، بنابراین در اینجا پاسخگویی دقیق ممکن نیست، بهترین کار این است که با خود شرکت‌های گارانتی کننده تماس بگیرید.

 

شرایطی که می بایست هنگام دریافت کالا رعایت کنیم:

به طور کلی، مرسولاتی که توسط پست ارسال می شوند می بایست هنگام دریافت از مامور پست، در حضور مامور از بسته بندی پست خارج شود، ابتدا بررسی شود که کالای ارسالی با کالای خریداری شده مطابقت دارد، مثلا کالای دیگری اشتباها ارسال نشده باشد یا اینکه رنگ کالای خریداری شده با کالای دریافتی متفاوت باشد و یا مثلا موبایل خریداری شده با ظرفیت دیگری ارسال شده باشد، این موارد قبل از باز کردن بسته اصلی دستگاه و از طریق مشاهده بسته قابل تشخیص است (توجه بفرمایید اگر بعد از باز کردن جعبی اصلی محصول متوجه تفاوت رنگ و دیگر موارد ذکر شده در بالا شوید، محصول قابل مرجوع نخواهد بود، پس لطفا به این موارد هنگام دریافت کالا توجه بفرمایید. در صورتی که متوجه شدید کالای دریافتی با کالای سفارش داده شده متفاوت است، از دریافت مرسوله خودداری کرده و از مامور پست بخواهید تا کالا را در همان بسته بندی مرجوع نماید و مراتب را از طریق تماس تلفنی در همان 24 ساعت اول به فروشگاه آنلاین پاساژ اطلاع دهید.)

پس از بررسی اطلاعات اولیه مرسوله از طریق جعبه، در حضور مامور پستی اقدام به باز کردن جعبه اصلی دستگاه کنید، دقت فرمایید مرسولات دارای بیمه هستند و نباید شکستگی یا هر مورد ضربه خوردگی در کالا مشاهده کنید(در صورت مشاهده ضربه یا شکستگی در کالا از دریافت مرسوله خود داری کنید و از مامور پست بخواهید تا کالا را در همان بسته بندی مرجوع نماید و مراتب را از طریق تماس تلفنی در همان 24 ساعت اول به فروشگاه آنلاین پاساژ اطلاع دهید.). اما اگر کالای دریافتی هیچ مورد تناقض یا عیب ظاهری نداشت، در مورد کالاهای برقی می بایست در همان 24 ساعت اول دستگاه را امتحان کرده و در صورتی که ایراد فنی وجود داشت حتما قبل از مرجوعی، موارد را به صورت تلفنی به اطلاع فروشگاه آنلاین پاساژ برسانید. همکارانم شما را در این مسیر راهنمایی می کنند. شما فرصت دارید در صورت اطلاع دادن ایرادات احتمالی دستگاه ها در 24 ساعت اول پس از دریافت، تا 10 روز کالا را مرجوع بفرمایید.

 

در زمان عودت کالا، چطور میتوانم کالای خود را برای شما ارسال کنم ؟

می توانید کالای خود را با پست یا تی پاکس برای ما ارسال نمایید.

هزینه پست پیشتاز با ارائه فاکتور و قبض شرکت پست پس از تایید خدمات پس از فروش به حساب شما واریز می‌شود. حداکثر زمان واریز وجه 72 ساعت کاری پس از تایید واحد فروش می باشد.

 

روش صحیح بسته بندی کالای مرجوعی به چه صورت است؟

-کالا می بایست در  جعبه اصلی  خود به فروشنده بازگردانده شود.

-برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد

-لازم است جعبه اصلی محصولات تا پایان  10  روز مهلت استفاده، نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود.

-لازم است تمامی اقلام همراه محصول را در بسته بندی و شرایط اولیه قرار داده و ارسال نمایید.

-در صورتی که اقلامی به عنوان  هدیه  در کنار محصول ارسال شده باشد لازم است این اقلام نیز بازگشت داده شود

 

اگر کالایی که خریدم در حمل و نقل آسیب ببیند چگونه از خدمات پس از فروش استفاده کنم؟

همان طور که در بالا توضیح داده شده، در هنگام دریافت کالا می بایست در حضور مامور پست، موارد آسیب دیدگی را مشاهده و از دریافت کالا خودداری نمایید و این موارد را در همان 24 ساعت نخست به خدمات پس از فروش آنلاین پاساژ اطلاع دهید.

 

در چه شرایطی میتوانم کالای خود را بازگردانم؟

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از الویت‏‌های آنلاین پاساژ بوده است و آنلاین پاساژ در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد. با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسائلی روبرو شوند که در چنین مواردی خدماتی در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته شده است.

- لطفاً قبل از هر اقدامی با کارشناسان پشتیبانی خدمات پس از فروش تماس بگیرید.
-
از ارسال کالا بدون هماهنگی با خدمات پس از فروش آنلاین پاساژ جداً، خودداری کنید.
-
برای ارسال، نباید کالا از بسته اصلی خود خارج شود و لوازم جانبی و همه اقلام همراه مانند کابل، ریموت، باطری، دفترچه راهنما، کارت گارانتی، کارت بیمه، بند و قطعات بسته‌بندی به همراه کالای اصلی ارسال شود.

- برچسب‌زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد. (در صورت لزوم، توضیحات خود را پشت فاکتور خرید یا قطعه کاغذ جداگانه‌ای بنویسید.)

-درصورت ارسال با پست پیشتاز، عکس و تصویری از رسید پستی تهیه و به آدرس sales@onlinepasazh.com  ایمیل کنید. و یا عکس را از طریق پشتیبانی آنلاین ارسال فرمایید.

 - اگر ایراد فنی، وجود مغایرت فنی یا فیزیکی یا آسیب دیدگی ظاهری، به تایید فروشنده برسد، هزینه‌های ارسال به عهده فروشنده است.

- برای واریز هزینه پست به حساب مشتری، تصویر رسید را به آدرس sales@Onlinepasazh.com ارسال فرمایید.

- در صورت انصراف از خرید، یا تایید نشدن ایراد یا مغایرت توسط کارشناسان فروش، هزینه ارسال و دریافت مجدد کالا، به عهده مشتری خواهد بود.

توجه: جهت رسیدگی به درخواست، ذکر شماره سفارش در هر یک از روش‌های بالا الزامی است.

 

چطور گوشی جدید خود را فعال (رجیستر) کنم؟

هر دستگاه نیازمند فعالسازی، باید از طریق سامانه همتا با واردکردن شناسه (IMEI)، شماره سیم کارت و کد فعال سازی، برای سیم کارت مورد نظر فعال سازی شود

.

چطور میتوانم با گارانتی مدنظر خود تماس بگیرم؟

شما می توانید از لیست، شماره گارانتی مورد نظر خود را بیابید.

 

اگر از خرید خود بعد از تحویل کالا منصرف شوم می توانم آن را برگردانم؟

بله . حداکثر تا 7 روز‏، باید انصراف خود را به واحد خدمات پس از فروش اطلاع دهید،  . دقت بفرمایید در صورتی می توانید انصراف از خرید دهید که کالا استفاده نشده باشد و تشخیص این مورد بر عهده خدمات پس از فروش آنلاین پاساژ می باشد

 

آیا امکان اعلام تاریخ انقضاء لوازم بهداشتی وجود دارد؟

خیر. امکان اعلام تاریخ انقضاء مواد خوراکی و لوازم بهداشتی وجود ندارد.

 

در صورتی که کالا مورد پسندم نباشد، می توانم آن را مرجوع کنم ؟

انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که باز نشده و از آن استفاده نشده باشد.

 

روند رسیدگی به درخواست مرجوعی کالا چگونه است؟

پس از بررسی علت مرجوعی توسط کارشناسان خدمات پس از فروش هماهنگی لازم با شما جهت بازگردادن وجه، صورت می گیرد. لازم بذکر است که امکان تعویض کالا در این مرحله وجود ندارد و شما می توانید پس از بازگردادن وجه مجدد خرید خود را انجام دهید.

 

اگر کالای تحویل شده مغایر با سایت باشد می توانم آن را برگردانم؟

در این باره مفصل در سوالات قبلی توضیح داده شده.

 

  اگر از تاریخ گارانتی کالایی که خریده‌‏ام، مدتی گذشته باشد،گارانتی چگونه محاسبه می‌شود؟

طی قرارداد بین آنلاین پاساژ و تامین کنندگان، تاریخ شروع گارانتی بیشتر کالاها، بر اساس تاریخ فاکتور فروش آنلاین پاساژ محاسبه می‌شود و تاریخ مندرج در برگه گارانتی به تنهایی معیار اعتبار گارانتی نیست. بنابراین اگر کالایی را دریافت کردید که مدتی از تاریخ شروع گارانتی آن گذشته بود جای نگرانی نیست و با ارائه فاکتور فروش خود می‌توانید از خدمات گارانتی کالا استفاده نمایید. لیست شرکت های طرف قرار داد

 

اگر در هنگام تحویل سفارش متوجه شوم کالا آسیب دیده است می توانم آن را تحویل نگیرم؟

بله ، در صورتی که آسیب در لحظه دریافت قابل مشاهده باشد، شما می توانید کالا را تحویل نگیرید  و موارد را اطلاع دهید

 

مسئولیت مربوط به کالاهای بهداشتی-مراقبتی ، لوازم بدنسازی، سنجش سلامت و خوراکی به عهده ی آنلاین پاساژ است؟

خیر، عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده این محصولات برعهده شرکت تولید کننده است.

 

تا چند روز مهلت دارم محصول خریداری شده ی خود را مرجوع کنم؟

شما می توانید درخواست مرجوعی خود را تا حداکثر 24 ساعت پس از دریافت اعلام کنید و تا 10 روز مهلت دارید کالا را مرجوع کنید.

 

در صورتی که کالا ایراد ظاهری داشته باشد ، تا چه زمانی مهلت برگشت کالا را دارم؟

در این باره در سوالات قبلی مفصلا توضیح داده شده.

استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به آنلاین پاساژ بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.

 

چرا پس از وارد کردن کد گارانتی، با پیغام "کد معتبر نیست" مواجه می‏‌شوم؟

به دلیل ارسال دوره‌‏ای کد کالا برای شرکت‏‌های گارانتی کننده توسط آنلاین پاساژ، گاهی بین 7 تا 10 روز برای فعال شدن کد گارانتی زمان لازم است.

 

کالایی خریداری نمودم که بعد از دریافت متوجه شدم اصل نیست، چطور میتوانم کالا را مرجوع کنم ؟

با توجه به اینکه تعدادی از کالاها توسط تولید کننده اصلی تولید نمی شود، در سایت با نشان غیر اصل مشخص شده اند، که هنگام سفارش گذاری شما امکان انتخاب کالای اصل و غیر اصل را دارید.

 

کالایی که دریافت کرده ام پلمپ نیست، چه کار کنم؟

در صورتی که کالای دریافتی شما دارای کارت گارانتی و شماره سریال منحصر به فرد خود بر روی جعبه اصلی دستگاه باشد، نباید به هیچ وجه بازشده باشند (نظیر گوشی موبایل، تبلت، لوازم اصلاح شخصی و ...) اما اگر کالایی دارای کارت گارانتی در داخل دستگاه باشد و یا شماره سریال دستگاه بر روی جعبه نوشته نشده باشد، باید قبل از ارسال توسط فروشنده چک شوند و در صورت وجود هرگونه ایراد ظاهری نباید توسط فروشنده ارسال شود پس در این صورت دستگاه غیر پلمپ برای شما ارسال می شود.