فروشنده شوید

آنلاین پاساژ با این امید وارد دنیای فروش آنلاین شده است که بتواند سهم فروش کسب و کارهای سنتی را در تراکنش های الکترونیکی ایران افزایش دهد، بررسی ها نشان می دهد که فقط حدود 5% از کل تراکنش های الکترونیکی کل کشور را، تراکنش های آنلاین شامل درگاه های پرداخت و پرداخت های درون اپلیکیشن در بر می گیرد. لذا آنلاین پاساژ تلاش می کند سهم بیشتری از این تراکنش ها را وارد دنیای کسب و کار های سنتی کند.

این مهم از طریق ایجاد فروشگاهی آنلاین محقق می شود که محصولات از قبل بر این بستر قرار گرفته و فقط کافی ست فروشندگان اعم از سنتی و یا آنلاین پس از ثبت نام و تایید هویت، اقدام به قیمت گذارای محصولات خود کنند تا سهمی از این تراکنش های آنلاین را به خود اختصاص دهند.

فروشندگان محترم توجه فرمایید که اگر محصول مورد نظر شما از قبل در وب سایت قرار ندارد، از طریق پشتیبای آنلاین ارتباط برقرار نمایید تا راه های ارسال لیست محصولات شما به آنلاین پاساژ به شما اعلام شود. پس از اعلام و سپری شدن زمان لازم جهت ایجاد محصولات به شما اطلاع رسانی می شود تا بتوانید محصولات مورد نظر خود را در آنلاین پاساژ قیمت گذاری و به فروش به رسانید.

 


ثبت نام به عنوان فروشنده